• Неодамнешно
  • -20 %
1 Пар Bunion Ракав Hallux Valgus Пенкалата Болка Ублажување На Нога Нега Чевли Табани Orthotics Се Преклопуваат Големи Прсти Корекција

1 Пар Bunion Ракав Hallux Valgus Пенкалата Болка Ублажување На Нога Нега Чевли Табани Orthotics Се Преклопуваат Големи

DEN 76.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен

•-Се отстранат еднаш дневно за неколку минути. Ви благодариме за вашиот вид разбирање. на Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем. Големина : една големина одговара за повеќето време на Испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред. Кога ќе ја доби на parcle ,Ако имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
1 Пар Bunion Ракав Hallux Valgus Пенкалата Болка Ублажување На Нога Нега Чевли Табани Orthotics Се Преклопуваат Големи Прсти Корекција
•Мек, флексибилен footpad за заштита на bunions преку апсорбирање на шок и стриже сили, •Мека минерални масла гел омекне и утешува болни и чувствителни bunions на директен контакт со кожата. Ние би сакале да направиме се што можеме да направиме за да ви помогнеме. ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. Приближната превозот време за различни региони, како што следува :
Времето за испорака е приближно 16-25 работни дена за повеќето од велика БРИТАНИЈА и САД дестинации.
Плаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди. -Согласува да обликот на bunion. Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или данок. Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Материјал:
Други
Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
efero
Големина:
free size
Тип:
Ортопедски Материјали

Најдобри понуди