• Неодамнешно
  • -15 %
Професионални Коса Спреј Шише S097 Во Животната средина ABS Коса Салон Шише За Магла Прскање , Косата Шише Во Добар Квалитет

Професионални Коса Спреј Шише S097 Во Животната средина ABS Коса Салон Шише За Магла Прскање , Косата Шише Во Добар Квалитет

DEN 486.00
DEN 571.20

Количина на стоки
Тековен


Професионални Коса Спреј Шише S097 Во Животната средина ABS Коса Салон Шише За Магла Прскање , Косата Шише Во Добар Квалитет
Карактеристики :
Пумпа се справи со заклучување, исто така, за употреба како сметководствена се справи.
Силна удобно пумпа рачка за безбедно и практично да работат.
Вклучување/исклучување на лесен-за-работат предизвика контрола со заклучување на објектот и филтер.
Дава сила и доволно капацитет за фризерски прскање апликации.
Цврст и стабилен притисок отпорни на сад со широк отвор за лесно пополнување.
Погоден за градината и апарати за чистење користи.
Спреј млазницата целосно прилагодлив од еден авион да парична казна.
Спецификации :
Материјал : ABS
Боја : Бела
Капацитет : Прибл. 150ml
Објектот Големина на : 18.5 * 9 * 4.5 cm
Објектот Тежина : 49g / 1.72 оз
Пакет Листата :
1 * Шише

Други карактеристики

Спецификации:
150ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
150ML
Број На Модел На:
S097
боја:
Бела
Пакет:
Кутија
Употреба:
коса салон
Функција:
Професионални
превозот:
Aliexpress превозот
потекло место:
Кина
Материјал:
ABS
specifiaction:
150ml
Име:
спреј

Најдобри понуди