• Неодамнешно
30pcs Црна боја жица перика чешли пластични клипови погодно за коса полна чипка перики капа додатоци стил алатки

30pcs Црна боја жица перика чешли пластични клипови погодно за коса полна чипка перики капа додатоци стил алатки

DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


30pcs Црна боја жица перика чешли пластични клипови погодно за коса полна чипка перики капа додатоци стил алатки
Функција : Материјал : пластични Боја : Црна Димензии : 3 х 5cm Пакет : 30pcs/пакет
тоа се користи за чипка перика капа , тоа е погодно за салон или лична употреба
Ако сакате Други коса алатки, ве молиме проверете следете го Линкот :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Клипови
Количина:
30pcs
Материјал:
Пластични
Големина:
3 cm x 5 cm
Број На Модел На:
жица перика чешли

Најдобри понуди