• Неодамнешно
  • -24 %
480Pcs Мека Памучна Влошки Шминка Смена Брише Помине Уметност полски Акрилик Гел Совети Смена Почиста Ги Сочинуваат Памук Влошки 60*70mm

480Pcs Мека Памучна Влошки Шминка Смена Брише Помине Уметност полски Акрилик Гел Совети Смена Почиста Ги Сочинуваат Памук

DEN 334.00
DEN 439.20

Количина на стоки
Тековен


ВОВЕД :
• Тоа е мека и нежна со добра цврстина, кој не е лесно да се биде раскинат нагоре, Својата супериорна апсорпција на вода е подобра за заштеда
лосиони.
ТОПЛО СОВЕТИ :
• Ве молиме чувајте го сув, не користете го производот во близина на оган.
• Чувајте го надвор од децата се постигне.
ФАБРИКАТА ЕКРАНОТ
НАШИОТ ТИМ
ЛОГИСТИКА ПОСВЕТЕНОСТ
СЕРВИС И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1.Ние двојно проверка/тест на нашите производи внимателно пред превозот, ние и ветуваме на сите производи се со добар квалитет.
2.Ако имате било какви прашања во врска со нашите услуги/производи,ве Молиме контактирајте со нас.
Ние Веруваме Добра Комуникација Ќе Се Постигне Добар Резултат .
3.Вашата Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни остави позитивен
повратни информации со пет-ѕвезда ,ви Благодариме.
ПОВЕЌЕ ПОНУДИ
Ако цел голема количина,ние поддршка на ОЕМ , Dropshipping , трговија на Големо и Изменуваат ,
може да помине, AE Разговори контактирајте со нас, Ние може да ви даде подобра понуда.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Памучна Подлога
Број На Модел На:
C0114
Количина:
480pcs
Материјал:
Nonwoven
Бренд Име:
KINEPIN
Големина:
60*70mm

Најдобри понуди