• Неодамнешно
  • -16 %
100Pcs Брисеви 6 Долго Дрво се Справи со Здрав Памук Апликатори Брис П-совет

100Pcs Брисеви 6 Долго Дрво се Справи со Здрав Памук Апликатори Брис П-совет

DEN 58.00
DEN 69.12

Количина на стоки
Тековен

Тоа е само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. ви благодарам многу. Запад Унија,TT.Имате 14days да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ние прифаќаме Alipay.) Количина : 100 Pcs Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Оставете ни го вашето право адреса пред да се плати,за руски клиенти остави правото Име(вклучува 3 зборовите : )
3. Различни превозот начин со различно време на испорака ,да повеќето на земјата ,тоа трае околу 20-50 дена, но во топла продажба сезона ,времето ќе биде подолго.Ви благодариме за разбирањето!. Ви благодариме! 100 Pcs x Памук Брис
Плаќање :
1.некаде ние исто така го избере најдобриот превозот начин за вашата нарачка.Ние ќе ја испрати својата парцела од 1-3 бизнис дена по вашата исплата заврши
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ.ИЛИ,можете да изберете да имате замена.com/buyercenter/index.
Повратни информации :
1.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка,ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање
3.се надевам дека ќе може да се разбере.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNIGN ПОНУДАТА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,По двете купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Бидејќи вашето мислење се многу важни за нашата businesss развој,ние sincerel ве покануваме да оставите позитивен фидбек (Пет Ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Опис : Материјал : Дрво + Памук Боја : Бела Со здрав екстра-долго борови дрва се справи со Тесна памучна глава дека нема да го разрешат лесно да се Широко се користи во средства за чистење и подмачкување на сите видови на компоненти и делови се Одлични за рана грижа, шминка апликации, хоби, занаети и повеќе Должина : 15cm/6" (Прибл.

Други карактеристики

Бренд Име:
МИС РОУЗ
Број На Модел На:
GUGUJI222
Материјал:
Дрво + Памук
Големина:
Length
Количина:
100pcs
Тип На Објект:
Памук Брис

Најдобри понуди