• Неодамнешно
  • -18 %
2018 УВ PolyGel Поли Гел Ноктите Четка Dual-заврши Парче Форма Помине Уметност Алатка SSwell

2018 УВ PolyGel Поли Гел Ноктите Четка Dual-заврши Парче Форма Помине Уметност Алатка SSwell

DEN 151.00
DEN 183.84

Количина на стоки
Тековен

Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.2018 УВ Poly Gel Поли Гел Ноктите Четка Dual-заврши Парче Форма Помине Уметност Алатка SSwell Функција :
Dual Заврши Дизајн : Дизајнирани да се користи со ув гел за да sculpt лажни гел ноктите или продолжување на гел совети. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. да 18 : 00часот. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ќе го земам насекаде и лесно да се заштити пен
Погоден за професионална, ноктите салон, помине уметност училиште, помине уметност уметник и за домашна употреба
Предмет Тип : Гел На Ноктите
Состојка : проверете детали
Тип : УВ Гел
Функција : за УВ Градител Гел поли гел
Погоден за : Помине уметност Ноктите Салон DIY Лична Употреба
За : доградба на Акрилни нокти за полнење
1 x Dual-заврши УВ Четка
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO).

Други карактеристики

Бренд Име:
Y&W&F
Број На Модел На:
Ноктите/уметност
Големина:
1pc
Тип На Објект:
Ноктите Четка

Најдобри понуди