• Неодамнешно
Столар е Работилница,Алуминиум Алуминиумски 45 степени Агол Владетел Триаголник Дрво Мултифункционален Алатка

Столар е Работилница,Алуминиум Алуминиумски 45 степени Агол Владетел Триаголник Дрво Мултифункционален Алатка

DEN 624.00

Количина на стоки
Тековен


Сите производи што се продаваат се нови и десно, тестирани пред испораката.
Повратни информации е од исклучително значење за нас!
Ако не сте задоволни со нашата трансакцијата. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе го потпиша. Имаме професионален развој и производство на тимот, па ние може да гарантира за квалитетот на производите, како и безбедноста и ефикасноста на превозот процес.Спецификација : Материјал : алуминиум легура Големина : 68 * 68 * 15mm
Онлајн маркетинг платформа на "Столар е Работилница" на Aliexpress беше основана во јуни, 5, 2015 година. На unceasingly извршување на квалитет, насочуваат, иновации и excelsior производство и детекција, сите присутни нашиот сон и гордост на "произведено во Кина". Ние ќе обично напишете помала декларирана вредност за вашите наредби, но царинска такса се одредува и обвинет од страна на царинските вашата земја не нас. ве молиме контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен рејтинг. Клиентите може да се добие делумна наплата или reissue на оштетени компоненти. Откако ќе заврши плаќање, треба да бидат подготвени и одговорен за царинење во вашата земја, ако е потребно.
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.
Ако имате било какви прашања или прашања поврзани со вашата нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат за вас.Ние се стремиме за пет ѕвезди услуга и сакате да бидете среќни - период.
Ако има било кој квалитет на проблем што води до неисправност на производот, ќе им понуди соодветна наплата. Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.
Ако производот е изгубена во текот на пратката, откако товарни компанија покажа дека, ние ќе ви понуди соодветен надоместок.
Ние ќе брод од сите наредби во рок од 3-5 дена по добивањето на уплатата.
Ако има било какви прашања.па ние може да го реши било каква загриженост.ве молиме да се најде еден момент да ни остави позитивен фидбек. Сите производи од "Столар е Работилница" се развиваат, дизајниран и произведен во Кина.
Ако компонентите на производот биле оштетени за време на неговата пратка, ќе биде одговорен за ова.
Ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ги купите.
Услугата филозофијата на нашата "Столар е Работилница" е да обезбеди најдобра услуга за столарија љубители целиот свет со нашите најдобри производи.

Други карактеристики

Број На Модел На:
MC06102
Пакет:
Случај
Бренд Име:
MYTEC
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Дрво
Големина:
68*68*15mm
Примена:
Дрво Алатка За Работа
Тип:
Рака Алатки
Број на Парчиња:
1

Најдобри понуди