• Неодамнешно
Флексибилни Магнетни Канџи Ги Собереш Рака Алатка Магнет Долго Стигнат До Пролет Зафат Грабител

Флексибилни Магнетни Канџи Ги Собереш Рака Алатка Магнет Долго Стигнат До Пролет Зафат Грабител

DEN 181.44

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики :
Целосно флексибилен долго се постигне кабел со четири prong ноктот акција pick-up крајот
Пролет натоварени пластични прстот
Магнетни совети
Виси картичка
Спецификации :
Тип : Магнетни Ноктот Ги Собереш Алатка
Боја : Црвена+Црна
Вкупна Должина : 55cm
Пакет Се Вклучени :
1 x Магнетни Ноктот ги Собереш Алатка

Други карактеристики

Бренд Име:
Kitbakechen
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Велосипедот Поправка Алатка За Поставување
Број на Парчиња:
1
Број На Модел На:
Q1857-01
Глава Дијаметар:
8мм
Целосна Должина:
550mm
Делокруг на примена:
Авто поправка фабрика, земјоделски алатки, секојдневна употреба
Име:
Морон род
Материјал:
Метал пакет пластика

Најдобри понуди