• Неодамнешно
  • -14 %
Литиум Батерија за Електрична Кастрење Shears за сечење на лозови Насади

Литиум Батерија за Електрична Кастрење Shears за сечење на лозови Насади

DEN 20557.00
DEN 23904.00

Количина на стоки
Тековен

Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас, ви благодарам многу! Ви благодариме за доаѓање и добредојде следниот пат!. Овие трошоци се на купувачи? одговорност треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вашиот Aliexpress ID. се надевам дека ќе може да се разбере.Моќност : 550w
Ние обезбедуваме со 1 година гаранција за стриже себе освен брзо носат делови, како што се ножеви итн.Работното време : 6-8 часа
5. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Батеријата е живот : Надополнување од 600 пати најмалку 3 години
ПОЛНАЧ
1.35 вториот по намалување(SK5)
3.
БАТЕРИЈАТА
1.Тежина : 0. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации штом Aliexpress ни овозможи да ја напуштат повратни информации.9 кг на смолкнување
5.2 volts
Корисниците На Повратните Информации :
Како да се цел?
Испорака :
По продажба на Survice :
Важно должности : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.Тежина : 1. Ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга.Материјал : легура на магнезиум
2. ќе има 14 дена за да се врати од денот таа е примена.Литиум Батерија Со Голема Брзина Електрични Грозје Кастрење Shears Параметар
1.Максимален Дијаметар на Сечење за виновата лоза : 30 mm
4. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша парцела Наплата &Враќање : Ние се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Вие исто така може да изберат да имаат replaceme Повратни информации : Ако имате некој проблем со боја, големина, квалитет или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација.Време на полнење : 2-3 часа
4.Брзина : 0. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише.

Други карактеристики

Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Пакет:
Случај
Број На Модел На:
WS P-1
Бренд Име:
FPQ
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Електрични Алатка Во Собата, Апарати За Домаќинство Постави Алатка
Број на Парчиња:
1

Најдобри понуди