• Неодамнешно
24Pcs Домаќинство Алатки Поставите Мешани Ironware Хардвер Комплет Кутија За Автомобил компјутер телефон Мулти-функција лента со алатки

24Pcs Домаќинство Алатки Поставите Мешани Ironware Хардвер Комплет Кутија За Автомобил компјутер телефон Мулти-функција

DEN 383.52

Количина на стоки
Тековен


Овој збир на алатки се дизајнирани за поправка работа, како што се hardwares или други домашни производи многу корисна toolset од голема корист околу дома или кога ќе се дознае Тоа е идеален за употреба каде просторот е ограничен, затоа што овие алатки се сместени во доставени пластична футрола за лесен за складирање и организација Тие се основни алатки за семејството користите Карактеристики : Материјал : јаглероден челик 1 x долго-носот клешти (Боја по случаен избор) 1 x кутија машина (Боја по случаен избор) 10 x шрафцигер битови, вклучува : (-) 4 5 6, (+) НЕМА.1 БР.2, БР.1 БР.2, (Шестоаголна) T15 T20, 1/4 1 x шрафцигер малку се справи со 1 x продолжување бар за приклучоци 4 x sockets 6 x избрани прецизност screwdrivers Димензии : 300 х 160mm (ширевте) БЕЛЕШКА Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1 x домаќинство алатка колекции (24pcs/1set)

Други карактеристики

Тип:
Рачни Алатки,Комбинација,Screwdrivers
Бренд Име:
Binoax
Пакет:
Кутија
DIY Материјали:
Дрво
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број на Парчиња:
24
Големина:
300 x 160mm
Број На Модел На:
TL00271

Најдобри понуди