• Неодамнешно
  • -20 %
Мобилен Телефон на Поправка Алатка Spudger Pry Отворање Алатки Прецизност Шрафцигер Поставите Мулти Алатка за Полнење За iPhone 7 6 5 4 iPad Поправка

Мобилен Телефон на Поправка Алатка Spudger Pry Отворање Алатки Прецизност Шрафцигер Поставите Мулти Алатка за Полнење

DEN 479.00
DEN 599.04

Количина на стоки
Тековен


Мобилен Телефон на Поправка Алатка Spudger Pry Отворање Алатки Прецизност Шрафцигер Поставите Мулти Алатка за Полнење За i Phone 7 6 5 4 i Pad Поправка

Други карактеристики

Бренд Име:
LDKGJJS
Тип:
Screwdrivers
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
17
Број На Модел На:
ferramentas
Пакет:
Торба
Големина:
other
Тип:
пинцети
Примена:
Мобилен Телефон алатка за Полнење

Најдобри понуди