• Неодамнешно
Пијалоци лименки ограничување машина полу-автоматска capper алатки опрема за контејнер за пакување табела стил capper

Пијалоци лименки ограничување машина полу-автоматска capper алатки опрема за контејнер за пакување табела стил capper

DEN 2400.00

Количина на стоки
Тековен

com Небото јп : jasonzpeng Whatsapp : +8615207696283 Добредојдени за да нè спаси како favoriate www.) Моторни Моќ 370w Машина димензии : должина 440mm X ширина 390mm X висина 770mm Картон Големина : 490 X 420 X 800mm Тежина : 26 Kg GW : 31 KG Апликација : Сите вид на круг лименки се достапни, ПЕТ пластични контејнери, хартија, лименки и други контејнери и запечатени, ќе ја запечати капа на контејнери, помалку протекување, без остри рабови и wrinkless. Се најде со нас на : e-mail : gqzphf @ 163. Купувачот Заштита : Ако се соочува секој проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви бидат од корист; Сите машини споделување на 1 година бесплатен гаранција, објекти beyon надвор 1year ќе споделување на услуга од нас со многу мали трошоци.
>>>>Производство Детали Информации
Пијалоци лименки ограничување машина полу-автоматска capper алатки опрема за контејнер за пакување табела стил capper
Ние може да обезбеди кориснички услуги за поголеми или мали димензии, ве молам само да ме известите подолу големини : Подолу е електрични еден : Може да Crimping машина Технички параметри : капацитет на Производство : 12-20pcs/min Може да се дијаметар На : * †45-φ110mm, ( ве молиме да забележите, на crimping мувла е едно за еден, на оваа страница е стандардно за 85mm дијаметар мувла, ако треба други големина помеѓу 45-110mm, ве молиме дозволете ни да знаеме, ние не можеме да обработиме тоа посебно, екстра цената е 50$/set, и треба 3 дневна повеќе, ви благодариме за вашата соработка ) Лименки максимална : 39-200mm (ова може да биде прилагодлива. Работата е многу едноставно, можете да контактирате со нас за работа видео
Топло Совети Производ Служба : Сите објекти на екранот се availiable за испорака, можете да ни остави ги пораките за било истрага! Превозот Време : 5-10days (Празници excepted), Изменуваат или тешки машина ќе потрае подолго tiem. Котираните цена не ја покривајте обичај должност на distination земјата. Коментар : ние сме многу се грижи за вашиот коментар, вашите 5 ѕвезда коментар е најдобро да се охрабри за нас, ако не сте многу среќен со објект, што може да даде никаков коментар, но ве молам никогаш не ни даде негативен, ви благодариме! Производ Гаранција : Нашите пакувања споделување на 1 година гаранција за квалитет, во овој период било пропадне или прекини се одвиваат во нормални апликација, можете да се јавите за по-продажба на услуги, ние обезбеди техника поддржува, и да се обезбеди замена слободни освен превозот надомест.

Други карактеристики

Пакет:
Кутија
Број На Модел На:
NA
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Електрични Вежба,Електрични Шрафцигер
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број на Парчиња:
1
Напон:
220V
Капацитет на производство:
12-20pcs/мин
Може да се дијаметар:
45-110mm (Еден мувла само да направи една големина, ние default 85mm)
Лименки висок:
39-200mm (ова може да се изменуваат.)
Тежина:
31kgs
Примена:
Електрични Алатка Во Собата, Апарати За Домаќинство Постави Алатка

Најдобри понуди