• Неодамнешно
Топла Вакуум Храна Sealer Мини Преносни Топлина Запечатување Машина, Торба Sealer Печат Машина Поли Цевки Пластична Кеса За Полнење Алатка

Топла Вакуум Храна Sealer Мини Преносни Топлина Запечатување Машина, Торба Sealer Печат Машина Поли Цевки Пластична Кеса

DEN 71.04

Количина на стоки
Тековен


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет.
Лесен, лесен за употреба и складирање, голема идеален за домашна употреба.
Совршен reseal кога делови од храна, да ги задржи на храна во свежината.
Вие едноставно слајд по должината на работ на секоја кеса и тоа е затворен херметички.
Да се обезбеди заштита против плима, мувла доказ.
Магнет врз основа може да се adsorbed на метална површина.
Ве молиме да го отворите капакот да се загрее на објект со притискање на 5 секунди пред да го користите.
Спецификации :
Материјал : ABS
Големина : Приближно 10 x 4 см
Извор на енергија : 2 АА Батерии користете само алкална. (Не се вклучени!)
Боја : Како на сликата прикажани
Пакет Содржина :
1 x Мини Топлина Sealer

Други карактеристики

Бренд Име:
Kitbakechen
DIY Материјали:
Металугрија
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број на Парчиња:
1pc
Број На Модел На:
JJ2403
Големина:
10 x 4 cm

Најдобри понуди