• Неодамнешно
  • -29 %
Нерѓосувачки Челик Тенка Pry Spudger Отворање Алатки Мобилен Телефон на Поправка Алатки За Iphone, iPad Samsung Расклопување Поправка Алатка за Полнење

Нерѓосувачки Челик Тенка Pry Spudger Отворање Алатки Мобилен Телефон на Поправка Алатки За Iphone, iPad Samsung Расклопување

DEN 120.00
DEN 168.00

Количина на стоки
Тековен


Нерѓосувачки Челик Тенка Pry Spudger Отворање Алатки Мобилен Телефон на Поправка Алатки За Iphone, i Pad Samsung Расклопување Поправка Алатка за Полнење
Опис : Ова е Ултра-тенок и лесен spudger. Поправка Алатки за i Phone, Samsung, HTC паметен Телефон за i Pad Таблет и сл. Нерѓосувачки Челик Материјал, висока прецизност, флексибилни, но тешко, не е лесно да се скрши. Материјал : не ' Рѓосувачки челик Апликација : Мобилни телефони, Влошки, часовници или други прецизност уреди

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
ferramentas
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
За:
herramientas
Функција:
Мобилен Телефон таблети поправка отворање алатка
Примена:
телефон поправка алатки

Најдобри понуди