• Неодамнешно
  • -14 %
2 ПОСТАВУВА КЛИПОТ ПРСТЕН ПОСТАВИТЕ 31MM X 1.5 MM, МИЦУБИШИ TL23 ТАНАКА T20 THT/TCP/ TBC210 230 232 240 КЛИПОТ КОМПЛЕТ ТРИМЕР KOLBEN

2 ПОСТАВУВА КЛИПОТ ПРСТЕН ПОСТАВИТЕ 31MM X 1.5 MM, МИЦУБИШИ TL23 ТАНАКА T20 THT/TCP/ TBC210 230 232 240 КЛИПОТ КОМПЛЕТ

DEN 730.00
DEN 848.64

Количина на стоки
Тековен


2 ПОСТАВУВА X КЛИПОТ ПРСТЕНИ 31 MMX1.5 MM ЗА МИЦУБИШИ TL23 SHINDAIWA T20 , ТАНАКА TBC-210-230-240 и ПОВЕЌЕ СЛОБОДНИ ПОШТЕНСКИ 4 ПАРЧИЊА /МНОГУ ЕВТИНИ STRIMMER BRUSHCUTTER WEEDEATER ПИЛА KOLBEN ПРСТЕНИ
ОБЈЕКТОТ КОПЧЕ СПЕЦИФИКАЦИИ И КАРАКТЕРИСТИКИ :
СОЗДАДЕН X ДЕБЕЛИНА : 31 MM X 1.5 ММ , НА СЕКОЈ СЕТ СЕ СОСТОИ ОД ДВА (2) PISTONG ПРСТЕНИ .
ЦЕЛ ВО МНОЖИТЕЛИ НА 2 ГРУПИ , 2 ПАРЧИЊА/SET , 4 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ,
АПЛИКАЦИИ :
ОДГОВАРА НА СЛЕДНИТЕ МОДЕЛ(S), НО НЕ ОГРАНИЧУВАЈЌИ СЕ НА :
МИЦУБИШИ МОДЕЛИ TL23 и ПОВЕЌЕ , SHINDAIWA T20
TNAKA МОДЕЛИ THT/TCP/TBC-210-225-230-232-233-240 & ПОВЕЌЕ
КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА :
ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : 041-00601-20, 041-00601-21, 6686118
PACKEAGE ВКЛУЧУВА :
2 ПОСТАВУВА X КЛИПОТ ПРСТЕНИ СЕТ
СЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.

Други карактеристики

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
T20 TL23 2 мозочен УДАР
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Дијаметар:
31mm
Дебелина:
1.5 mm

Најдобри понуди