• Неодамнешно
BGA Тела, PCB Дното поддршка менгеме со кука За IR6000 IR6500 итн

BGA Тела, PCB Дното поддршка менгеме со кука За IR6000 IR6500 итн

DEN 2534.40

Количина на стоки
Тековен


BGA Убодни, BGA Тела, BGA PCB Поддршка Менгеме со Дното поддршка менгеме со кука За IR6000 IR6500 итн

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Употреба:
Дома, DIY
Материјал:
Алуминиум-бакар Легура
Тип:
Моќ Алатка Делови
Број На Модел На:
`

Најдобри понуди