• Неодамнешно
  • -20 %
DRELD Carburetor Хидрати Поправка Обнова Комплет за Briggs & Stratton 498260 493762 492495 за 3,5 и 4 HP Max Серија Косилка за Трева Делови

DRELD Carburetor Хидрати Поправка Обнова Комплет за Briggs & Stratton 498260 493762 492495 за 3,5 и 4 HP Max Серија Косилка

DEN 187.00
DEN 233.28

Количина на стоки
Тековен


Опис На Производот
Карактеристики 100% сосема нов. Нов Висок Квалитет Carburetor Поправка Обнова Ремонт Комплет Замени ОЕМ Број : BRIGGS & STRATTON : 492495
BRIGGS & STRATTON : 493762
BRIGGS & STRATTON : 498260 Одговара BRIGGS & STRATTON За 3,5 и 4 HP Max серија
и сите Квантна и 5 HP хоризонтална Индустриски Плус мотори
Пакет се Вклучени 1x Carburetor Поправка на Комплет

Други карактеристики

Бренд Име:
DRELD
Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
Carburetor поправка на комплет
is_customized:
Yes

Најдобри понуди