• Неодамнешно
  • -45 %
WOSAI 600ML Професија Пневматски Спреј Пиштол Airbrush Sprayer Легура Сликарство Atomizer Алатка Со Хопер За Сликарство Автомобили W71

WOSAI 600ML Професија Пневматски Спреј Пиштол Airbrush Sprayer Легура Сликарство Atomizer Алатка Со Хопер За Сликарство

DEN 960.00
DEN 1744.32

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
WOSAI
Не-Оптоварување Брзина:
1200rpm
Куп Волумен:
600Ml
Млазницата Дијаметар:
1.5 mm
Се Хранат Тип:
Св
Моќност Тип:
пневматски
Број На Модел На:
WS-W71X
Тип:
Мини Спреј Пиштол
Примена:
Хопер Пиштол
is_customized:
Yes
Воздухот Потрошувачка:
75-270 l/min
Работен Притисок:
3-5 Mpa
Износот На Боја Испрскаат:
270 ml/min
боја:
sliver
Ефикасен спреј растојание:
200mm
Спреј Круг Магла Дијаметар:
20mm
Тежина:
0.58
DIY Материјали:
Боја & Украсување

Најдобри понуди