• Неодамнешно
  • -14 %
СС-615H 1800W Топол Воздух Пиштол Рачни Термостат Сушење Намалување Од Пластични Заварување Пиштол (AC напон 220V ~ 240V)

СС-615H 1800W Топол Воздух Пиштол Рачни Термостат Сушење Намалување Од Пластични Заварување Пиштол (AC напон 220V ~ 240V)

DEN 1313.00
DEN 1526.88

Количина на стоки
Тековен

5 * 20 * 7cm (Топлина Пиштол) Точка Тежина : Околу. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Карактеристики Должина на Жица : Прибл.5 кг
Услови за користење на услугите Пратката Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Кука / вертикална рамка хуманизирано дизајн : погодно за складирање, вертикална дизајн на рамка, така што, на топол воздух пиштол стои постабилна. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Прегревање уред за заштита : интелигентен дизајн, кога напојување автоматски ќе се затвори, работата е повеќе безбеден. Ве молиме да обрнете нарачката во рок од 3 дена, и ние ќе го организира испорака 1-2 дена. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за важни во вашата земја.6 g (Топлина Пиштол) Пакет Големина : Прибл. 2m Објект Големина : Прибл. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Освен Alipay, истакнати задолжен е да се клиентот страна.СС-615 H 1800 W топол воздух пиштол рачни термостат сушење намалување од пластични заварување пиштол (AC напон 220 V ~ 240 V) Опис : Погоден за собирање, сушење, во прилог на пластика, одмрзнување, пластични омекнување, итн. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.

Други карактеристики

Номинална Излезна Моќност:
1800w
Функција:
Прилагодлива Температура
Тежина:
1571g
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Номинална Напон:
220v
Волумен На Воздух:
максимална
Број На Модел На:
СС-615H

Најдобри понуди