• Неодамнешно
JIGUOOR 8Pcs 850 серија Топлина Пиштол Млазницата Правец на Устата Топол Воздух Desoldering Станица Посебен Компресор Пиштол Устата

JIGUOOR 8Pcs 850 серија Топлина Пиштол Млазницата Правец на Устата Топол Воздух Desoldering Станица Посебен Компресор

DEN 428.16

Количина на стоки
Тековен

modname=ckeditor
Опис :
8 Pcs Универзална 850 серија топол воздух пиштол млазницата;
Висока температура, не воздухот истекување, лесно да се замени, флексибилност, високо-квалитетен челик, издржливи;
Заклучување со завртки furrowed телевизија во правец на устата.
Ефикасен начин да се избегне топол воздух јазот помеѓу штекер челични цевки за одвод од воздухот млазницата со топол воздух пиштол;
Флексибилност, погоден за голем број на топол воздух desoldering станица употреба.
Млазницата е 22mm се прилагодува на Топол Воздух Станица, има живеел заклучување со завртки за да ја заклучите правец на устата.
Дијаметар : 3 mm / 4 mm / 5 mm / 6 mm / 7 mm / 8 mm / 10 mm / 12 mm
Пакет се вклучени :
8 x 850 Топлина Пиштол Млазницата Сет
modname=простор&висина=30 modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

Други карактеристики

Бренд Име:
jiguoor
Номинална Напон:
Други
DIY Материјали:
Дрво

Најдобри понуди