• Неодамнешно
  • -20 %
PKE автомобил алармот систем со 4 клуч со далечински управувач, далечински мотор старт/стоп, притисни копчето старт-стоп и Допир лозинка за влез

PKE автомобил алармот систем со 4 клуч со далечински управувач, далечински мотор старт/стоп, притисни копчето старт-стоп

DEN 6048.00
DEN 7560.00

Количина на стоки
Тековен

Можете да ги видите заобиколат од тука :
Ако не сакате да ја купите дополнителна заобиколат модул, можете да извади чип immobilizer од вашиот оригинален клуч fobs и го стави околу палење дупка, така што можете да почнете со вашиот автомобил. се надевам дека купувачот може да се разбере, ви благодариме. Можете да изберете друга копчето од тука : Забелешка : Кога имаме предаден производ за купувачот, но купувачот треба екстра флип клуч, ние не ја испратите флип клуч за вас одделно, купувачот треба плаќаат екстра US$5.
Почитувани Купувачи,
Ова е интелигентен PKE автомобил алармот далечински мотор start push копчето start лозинка touch keyboard & автоматско прозорецот се затвори излез.5 вториот ќе го запре автомобилот. Далечински мотор start/отсечени
Далечински моторот на проектот : Во рака статус, чувајте притискање на копчето start за околу 3 секунди или продолжи да притиснете тоа 3 пати
Далечински мотор отсечени : притиснете го копчето за заклучување копче еднаш
4.
Откако автомобил е започната, чекор на подножјето на возилото и притиснете го притисни на копчето 0. Притисни копче старт/стоп
А Кога чекор на подножјето на возилото
1.Во разоружа статус, чекор на подножјето на возилото, притисни на копчето трепка сини бои, кратко притиснете го притисни на копчето еднаш, автомобилот ќе бидат отворени. Во исто време, СТАНКОВИЌ и ќе се исклучи и притисни копче ќе се претвори во сина боја. Во исто време, притисни копче за исклучување и автомобилот прозорец ќе се тркалаат автоматски (дополнителен прозорец поблиску модулот е потребен за некои автомобили). Ви благодариме за разбирањето.
И ние ви препорачуваме да изберете Холандија пост како курир кога ќе купување. Може да започнете или да се запре автомобилот со под чекори :
Во разоружа статус, чекор на подножјето на возилото, притиснете start копчето на далечинскиот управувач еднаш, автомобилот ќе бидат отворени.
Како да се ослободите волан заклучување?
Детални Производ функција
1.Ако им помогнам на копчето start беше скршен или уништени или во друга ситуација тоа не се во можност да го користите.
Овој автомобил алармот со автоматско прозорец излезна функција, аналекта поблиску модулот е потребен за да го користите автоматското прозорецот се затвори функција, ако вашиот автомобил без прозорец поблиску модул, може да се купи прозорецот поблиску модул од нас, ние сме прозорецот поблиску за 2 врати, 4 врати и 5 врати, pls ќе го видите прозорецот поблиску тука :
2 врати :
4 врати :
5 врати :
Кога ќе го купите производот, ние може да ви даде цена-слободен две парчиња празно копче како подарок, бидејќи ослободување волан заклучување треба да го вметнете копија флип копчето за заклучување.

Други карактеристики

Тип:
Анти-Кражба Уред Еден Начин
Далечински Управуван:
Yes
Бренд Име:
EASYGUARD
Тип На Додаток:
Посебни Делови На Анти-Кражба Уред
Функција:
Безбедност Сигнализација
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
Фреквенција:
433.92 MHZ
Компатибилност:
одговара за сите DC12V автомобили
is_customized:
Yes
Функција:
Рака/разоружа (заклучување/отклучување)
feature2:
Далечински мотор start/отсечени
Feature3:
PKE (пасивен keyless entry)
Feature4:
Притисни копче старт/стоп
feature5:
Допрете лозинка за влез
feature6:
Централната врата заклучување за автоматизација
Производ модел:
ec002-к

Најдобри понуди