• Неодамнешно
  • -10 %
Универзалниот квалитет на далечинскиот управувач централна врата систем на заклучување, 4 врати 1 контрола 3 со прилагодено флип копче ФОБ DC12V

Универзалниот квалитет на далечинскиот управувач централна врата систем на заклучување, 4 врати 1 контрола 3 со прилагодено

DEN 2041.00
DEN 2268.00

Количина на стоки
Тековен

Сите производи се во согласност со 12-месечна гаранција за квалитет на прашања поврзани. За 12 месеци по датумот на купување, ние се грижиме за сите квалитет поврзани со прашањето. Се надевам дека ќе може да се разбере. Гаранција за квалитет : производите што ги обезбеди сите со 12 месеци гаранција за квалитет
3. Ако клиенти добил никакви дефекти или оштетени на пакет, како и производите, pls одбие да го потпише пакет и контактирајте со нас веднаш. 14-дневна гаранција за враќање на парите за која било причина. Прекрасно по продажба на услуги : трансакцијата не е крај дури и да сте ја добиле на вашата нарачка, ние ќе продолжиме да се обезбеди што по продажба на услуги кога ќе ги користите производите во секое време.
Батеријата за овој објект е копчето мобилен CR2016 батеријата. Автомобил пронаоѓач
Кога се заклучени, притиснете го копчето за заклучување едно време уште еднаш, светла флеш пет пати, лесно за автомобил наоѓање.
Автомобил празно копче сечилото листата :
Детални Производ функција
1.
Основната функција :
Заклучи/Отклучи
Автомобил пронаоѓач
Trunk премиерот
Позитивни/Негативни излезни опции за trunk премиерот : (види жици дијаграм) позитивен излез as default. Сите производи направени од Easyguard и ние обезбедуваме е сосема нов, он-се користи со оригинално пакување. Pls исто така, обезбеди доказ од превозот компанија која може да се докаже на штетата предизвикана од нив, во овој случај, можете да добиете бесплатна замена или целосно враќање на средствата.
ЗОШТО КУПИ ОД НАС?
1. 14 дена гаранција за враќање на парите : ако не се задоволи со твоите наредби, само да се врати кај нас во 14 дена и да се добие целосна наплата. Trunk премиерот
Притиснете trunk премиерот копчето за три секунди, а багажникот ќе биде ослободен, светла флеш три пати.
Ако сакате да брод со батерија, ви препорачуваме да изберете Холандија пост како курир кога ќе купување. Ви благодариме.
Овој систем за централно заклучување е опремен со трошоците слободни дупликат флип клуч, Кога ќе купување, pls можете да изберете друга копчето од под празно копчето листа за вашиот сакан автомобил; Pls ни остави порака да ни кажете кои флип-клучот што треба, или ние треба да брод со стандардните флип копче. Стандардната флип копчето #31 за "ФОЛКСВАГЕН", која е костим за "ФОЛКСВАГЕН" Passat, Бора, Golf, Audi A6, "Шкода", Поло, Touran, Caddy, Sagitar, Magotan, Седиште.
Гаранција за квалитет
Ние и ветуваме на никаков ризик купување и 14 дена пари назад услуга
1.

Други карактеристики

Тип:
Анти-Кражба Уред Еден Начин
Функција:
Далечинско Централно Заклучување
Далечински Управуван:
Yes
Бренд Име:
EASYGUARD
Тип На Додаток:
Посебни Делови На Анти-Кражба Уред
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
is_customized:
Yes
Фреквенција:
433.92 MHZ
боја:
Црна
Функција:
Заклучи/Отклучи
feature2:
Автомобил пронаоѓач
Feature3:
Trunk премиерот
Feature4:
Прозорецот зголемувањето на (негативна излез)
feature5:
Код процес на учење
Производ модел:
cl13-rt0181b

Најдобри понуди