• Неодамнешно
  • -10 %
Во парк! Универзалниот квалитет 1 контрола 3 централната врата систем на заклучување DC12V компатибилен со сите автомобил алармот систем

Во парк! Универзалниот квалитет 1 контрола 3 централната врата систем на заклучување DC12V компатибилен со сите автомобил

DEN 1813.00
DEN 2015.04

Количина на стоки
Тековен

Pls осигурете се дека пакетот е неоштетени и во оригиналната состојба и кога ќе се вратите назад. 12 месеци гаранција не е достапна откако производите се оштетени со неправилна употреба на купувачот крајот. Сите производи направени од Easyguard и ние обезбедуваме е сосема нов, он-се користи со оригинално пакување. Понатамошно одложување може да празнина вашето враќање. За да добиете 14-дневна гаранција за враќање на парите, ти си одговорен за трошоците на превозот на производот назад до нас.
Бесплатни клиент suppor т Не се сигурни како да ја добиете вашата Easyguard производот да работи правилно? Контактирајте со нашиот свет-класа, пријателска поддршка од тимот за брзи решенија.
Важно : нашата цена е не вклучувајќи увоз даночни & ДДВ и клиентите треба да плати за тоа, ако постои. Ако испраќаат преку UPS/DHL/Aramex, превозот време е за 5-10 работни дена и 10-20 работни дена преку EMS и 30-60 работни денови за пост парцели. Ако клиенти добил никакви дефекти или оштетени на пакет, како и производите, pls одбие да го потпише пакет и контактирајте со нас веднаш. Ние ќе брод надвор замена во 2-3 работни дена откако сме се врати стоката. Сите испорака е договорено од 8 : 00 Пон 18 : 00 Седна во GMT+8. Ако враќањето на објектот, ве молиме бродот назад во рок од 7 дена по добивање на одобрување. Следење Без ќе бидат обезбедени еднаш замена е испраќаат.
Повратни информации и Спорови Pls ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба. Прекрасно по продажба на услуги : трансакцијата не е крај дури и да сте ја добиле на вашата нарачка, ние ќе продолжиме да се обезбеди што по продажба на услуги кога ќе ги користите производите во секое време. Ние ќе се обезбеди следење на No. За 14 дена по денот на купувањето, неоштетени да се вратат вашиот Easyguard производ и да се добие целосна наплата за БИЛО каква причина.
Основната функција :
Заклучи/Отклучи
Автомобил пронаоѓач
Trunk премиерот
Се применливи за сите видови на автомобили (4 врати)
Може да биде поврзан со аларм систем
Далечински отвори и затвори ја вратата
Со 1 парче 5 жици пиштол тип активатори
Со 3 дел 2 жици пиштол тип активатори
Одлична прашина доказ и водоотпорен капацитет
Еден контрола три тип
360-степен ротација глави за лесна инсталација
Пакување информации
Главната единица x 1
Actuator x 4
Жица подигнат x 2
Завртки сет x 4
Железо лист x 4
Железо жица x 4
Англиски јазик прирачник & упатство за инсталација x 1
ЗОШТО КУПИ ОД НАС?
1.

Други карактеристики

Тип:
Анти-Кражба Уред Еден Начин
Далечински Управуван:
No
Бренд Име:
EASYGUARD
Тип На Додаток:
Посебни Делови На Анти-Кражба Уред
Функција:
Авто Централно Заклучување
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
is_customized:
Yes
Фреквенција:
433.92 MHZ
Функција:
Заклучи/Отклучи
feature2:
Автомобил пронаоѓач
Feature3:
Trunk премиерот
Производ модел:
cl13

Најдобри понуди