• Неодамнешно
3C0919275AD Паркинг Сензор Систем За ФОЛКСВАГЕН Голф Passat Touran Jetta 3C0 919 275 АД

3C0919275AD Паркинг Сензор Систем За ФОЛКСВАГЕН Голф Passat Touran Jetta 3C0 919 275 АД

DEN 528.00

Количина на стоки
Тековен


започнете
крајот
3 C0919275 AD Паркинг Сензор Систем За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Passat Touran Jetta 3 C0 919 275 АД Мојот пријател, добредојдовте на нашата продавница, Ние сме професионални авто делови на снабдувачот, ако имате било какви потреби, ве молиме слободно да контактирате со мене, ти благодарам! Вашето задоволство е наша најголема чест! Паркинг за помош на сензор Боја : сребро Површина : chromed Тип на Сензор : Ултразвучно Сензор Дел број : 3 C0919275 N / 3 C0919275 R 3 C0919275 J / 3 C0919275 K / 3 C0919275 AD Производителот Дел Број 3 C0919275 AD, 3 C0 919 275 AD, 3 C0 919 275 АД Осветленост Дел Број 3 C0919275 N, 3 C0 919 275 N, 3 C0 919 275 N, 3 C0919275 K, 3 C0 919 275 K, 3 C0 919 275 К, 3 C0919275 R, 3 C0 919 275 R, 3 C0 919 275 R,3 C0919275 J,3 C0 919 275 J, 3 C0 919 275 J, 420919275, 420 919 275, 420919275 A, 420 919 275 A, 420 919 275 А, 4 H0919275 A, 4 H0 919 275 A, 4 H0 919 275 А, 3 C0919275 Q, 3 C0 919 275 Q, 3 C0 919 275 П, 5 K0919275 A, 5 K0 919 275 A, 5 K0 919 275 А, 1 S0919275 A, 1 S0 919 275 A, 1 S0 919 275 А, 1 S0919275 AGRU, 420919275 GRU, 4 H0919275 AGRU, 3 C0919275 QGRU Apllications : За Audi A3, 2003 - 2014 Година За Ауди А4 2007 - 2014 Година За Ауди А5 2009 - 2014 Година За Ауди А6 2011 - 2014 Година За Audi A8 2010 - 2014 Година За Audi Q3 2011 - За Ауди П5 2008 година - За Ауди Q7 2006 - НА За Ауди R8 2010 - За Audi TT 2006 - За "Шкода" Врвен - 2008 година - За Seat Altea 2004 - За Seat Altea XL 2008 ГОДИНА За Seat Exeo 2008 година - За "ФОЛКСВАГЕН" Голф МК VI 2008 - 2014 година За "ФОЛКСВАГЕН" Passat - 2005 година - 2014 година За "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 2007 - НА

Други карактеристики

OSD Language:
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
anzulwang
Разговор Опсег:
Стандард
Име На Модел:
3C0919275AD
Тип:
Невидливи
Склопови:
Ултразвучно испитување-сензор
Категории:
Електронски растојание системи
Автомобил Производител:
Фолксваген

Најдобри понуди