• Неодамнешно
  • -21 %
Бебе шетач чаша носителот Универзална Rotatable Носителот Бебе Шетач Родител Конзола Организатор на Купот на децата велосипед шише багажник

Бебе шетач чаша носителот Универзална Rotatable Носителот Бебе Шетач Родител Конзола Организатор на Купот на децата велосипед

DEN 80.00
DEN 100.80

Количина на стоки
Тековен


Тоа е пијалок држачот за бебе шетач, pram, велосипед и на велосипед. Одговара за повеќето бебе шетач, pram, планински велосипед и на велосипед. Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Црна Дијаметар на пијалок носителот : прибл. 7cm-7.5 cm Должина : околу. 14.5 cm Пакетот вклучува : : 1 парче работам носителот имаме два вида можете да изберете : А1 или А2

Други карактеристики

Број На Модел На:
X-000
Возраст Опсег:
12m
Тип:
кука
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди