• Неодамнешно
Нов N12P-GVR-OP-Б-А1 N12P GVR OP Б А1 BGA Чипсет

Нов N12P-GVR-OP-Б-А1 N12P GVR OP Б А1 BGA Чипсет

DEN 936.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
N12P-GVR-OP-Б-A1
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Состојба:
Нови
Пакет:
BGA

Најдобри понуди