• Неодамнешно
100pcs Микро прекинувач push button 6 * 6 * 13 мм нови добар квалитет

100pcs Микро прекинувач push button 6 * 6 * 13 мм нови добар квалитет

DEN 111.36

Количина на стоки
Тековен


ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ КУПИ СО ДОВЕРБА
НОВ, ДОБАР КВАЛИТЕТ, ОРИГИНАЛНИОТ ПАКЕТ ГОЛЕМА ПРОДАВНИЦА И НАЈНИСКА ЦЕНА НЕ-ПРАШАЊЕ-НАДОМЕСТОК , ЗА ГОЛЕМА КОЛИЧИНА ,ДА ПОНУДИ ПОДОБРА ЦЕНА, СО ОРИГИНАЛНО ПАКУВАЊЕ(РОЛНА ЛЕНТА/TUBE/ЛЕНТА)
започнете
крајот

Други карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Најдобри понуди