• Неодамнешно
10pcs бесплатен превозот CD4011 CD4011BE HEF4011BP HEF4011 НАТОПИ-14 Quad 2-Внесување Buffered стр нови оригинални

10pcs бесплатен превозот CD4011 CD4011BE HEF4011BP HEF4011 НАТОПИ-14 Quad 2-Внесување Buffered стр нови оригинални

DEN 68.16

Количина на стоки
Тековен


14950 електронска компонента комплет пакетот
Производот Категорија : Логика Гејтс Производ : Еден Функција Портата Логика Функција : NAND Логика Семејство : CD4000 Број на Порти : 4 Портата Број на Влезни Линии : 2 Број на Излезни Линии : 1 Излез Високо Ниво Излез Тековната : - 1.5 м-р Ниско Ниво Излез Тековната : 1.5 м-р Размножување Одложување Време : 250 Напон - Max : 18 V Напон - Мин : 3 V Максимум на Температурата на работа : + 125 В Монтажа Стил : Преку Дупка Пакет / Случај : PDIP-14 Пакување : Цевка Минимум Температурата на работа : - 55 C Температурата на работа Опсег : - 55 C до + 125 В Серија : E

Други карактеристики

Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
CD4011BE
is_customized:
Yes
Бренд Име:
IGMOPNRQ
Пакет:
натопи
Примена:
pcb

Најдобри понуди