• Неодамнешно
10pcs бесплатен превозот UC3845AN UC3845 Switng Контролори Current Mode НАТОПИ-8 нови оригинални

10pcs бесплатен превозот UC3845AN UC3845 Switng Контролори Current Mode НАТОПИ-8 нови оригинални

DEN 96.00

Количина на стоки
Тековен


14950 електронска компонента комплет пакетот Производот Категорија : Префрлување Контролори топологија која како рбет : Buck, Поттик, Flyback, Очекуваме Бројот на Излези : 1 Излезен Префрлување Фреквенција : 450 k Hz Должност Циклус - Max : 50 % Излезен Напон : 4.90 V да 5.10 V Излез Тековната : 1000 м-р Максимум на Температурата на работа : + 70 C Монтажа Стил : Преку Дупка Пакет / Случај : PDIP-8 Пакување : Цевка Падне Време : 50 Минимум Температурата на работа : 0 C Оперативен Напон : 30 V Пораст Време : 50 Серија : N

Други карактеристики

Тип:
Вози IC
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
UC3845AN
is_customized:
Yes
Бренд Име:
IGMOPNRQ
Пакет:
натопи
Примена:
pcb

Најдобри понуди