• Неодамнешно
Нов G92-751-B1 G92 751 Б1 BGA Чипсет

Нов G92-751-B1 G92 751 Б1 BGA Чипсет

DEN 1334.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип:
Вози IC
Број На Модел На:
G92-751-B1
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Состојба:
Нови
Пакет:
BGA

Најдобри понуди