• Неодамнешно
10pcs бесплатен превозот CD4017BM CD4017 HEF4017BT HEF4017 СОП-16 едни Со други Контра Идентичен S Деценија Контра нови оригинални

10pcs бесплатен превозот CD4017BM CD4017 HEF4017BT HEF4017 СОП-16 едни Со други Контра Идентичен S Деценија Контра нови

DEN 61.44

Количина на стоки
Тековен


14950 електронска компонента комплет пакетот Производот Категорија : Контра Идентичен Контра Тип : Деценија Логика Семејство : CD4000 Број на Битови : 10 малку Броење Метод : Синхрони Пребројување на Секвенца : До Оперативен Напон : 3 V до 18 V Оперативни температури Опсег : - 55 C до + 125 В Монтажа Стил : СМД/SMT Пакет / Случај : SOIC-16 Пакување : Цевка Серија : М

Други карактеристики

Тип:
Вози IC
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
CD4017BM
is_customized:
Yes
Бренд Име:
IGMOPNRQ
Пакет:
СОП
Примена:
pcb

Најдобри понуди