• Неодамнешно
Нов N12E-GE-А1 N12E МОБ А1 BGA Чипсет

Нов N12E-GE-А1 N12E МОБ А1 BGA Чипсет

DEN 1223.04

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип:
Вози IC
Број На Модел На:
N12E-GE-A1
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Состојба:
Нови
Пакет:
BGA

Најдобри понуди