• Неодамнешно
DC:2009+ Нов НУ-G6100-N-А2 НУ G6100 N А2 BGA Чипсет

DC:2009+ Нов НУ-G6100-N-А2 НУ G6100 N А2 BGA Чипсет

DEN 456.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
НУ-G6100-N-А2
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Состојба:
Нови
Пакет:
BGA

Најдобри понуди