• Неодамнешно
  • -15 %
Бесплатен Превозот!!! Ултразвук Модул / ултразвучно кои се движат модул / SCM / PCB електронски производство suite (резервни делови)

Бесплатен Превозот!!! Ултразвук Модул / ултразвучно кои се движат модул / SCM / PCB електронски производство suite (резервни

DEN 424.00
DEN 499.20

Количина на стоки
Тековен

тоа трае околу 15-30days. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени.

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Вибрации Сензор
Материјал:
Метал
Употреба:
Притисок Сензор
Теорија:
ултразвучно сензор
Излез:
Префрлување Трансдуцерот
Број На Модел На:
Нови

Најдобри понуди