• Неодамнешно
Нов GF-GO7400-Б-N-A3 GF GO7400 B N A3 BGA Чипсет

Нов GF-GO7400-Б-N-A3 GF GO7400 B N A3 BGA Чипсет

DEN 575.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
GF-GO7400-Б-N-А3
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
BGA

Најдобри понуди