• Неодамнешно
Нов GF-GO7200-Б-N-A3 GF GO7200 B N A3 BGA Чипсет

Нов GF-GO7200-Б-N-A3 GF GO7200 B N A3 BGA Чипсет

DEN 544.80

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
GF-GO7200-Б-N-А3
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Состојба:
Нови
Пакет:
BGA

Најдобри понуди