• Неодамнешно
  • -5 %
За WEMOS Д1 Mini Pro 16М Бајти Надворешна Антена Конекторот NodeMCU ESP8266 CP2104 WIFI Развој Одбор Со Игли

За WEMOS Д1 Mini Pro 16М Бајти Надворешна Антена Конекторот NodeMCU ESP8266 CP2104 WIFI Развој Одбор Со Игли

DEN 248.00
DEN 260.64

Количина на стоки
Тековен


Опис :
16М бајти(128 M малку) Блиц
Надворешна антена конекторот
Вграден-во керамички антена
Нови CP2104 USB-TO-UART IC
Иста големина како Д1 мини, но повеќе светлина
Д1 mini Pro Д1 мини V2
Флеш 16М бајти(128 M малку) 4 M бајти(32 M битна)
USB-ЗА-UART IC CP2104 CH340 G
Антената што е Вграден во керамички антена или Надворешна антена PCB антена
Тежина(без игли) 2.5 g g 3.9
Дебелина 3.6 mm 6.7 mm
Пакет :
1.Долго женски иглички x2pcs
2.Краток женски иглички x2pcs
3.Нормално иглички x2pcs
4. За We Mos Д1 mini Pro x1pcs

Други карактеристики

Бренд Име:
gcsupermarket
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
is_customized:
yes
Тип:
Регулатор На Напон
Примена:
Други
Состојба:
Нови

Најдобри понуди