• Неодамнешно
TA288 Pin Форма Дигитални Termometer Инстант Читај Џеб Масло, Млеко, Кафе, Вода Тест Кујната Готвење Дигитален Термометар H

TA288 Pin Форма Дигитални Termometer Инстант Читај Џеб Масло, Млеко, Кафе, Вода Тест Кујната Готвење Дигитален Термометар

DEN 104.16

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики :
Работна температура опсег за телото, 0-50 целзиусови степени
Форма и чувствителни производ
Термометар за вашата кујна, лабораториски, фабрика или СКАРА.
Заштитна пластична обвивка.
Табела 180°главата прилагодување на агол дизајн.
Тип : Инстант Прочитај
Дисплеј Тип : Дигитални
Боја : Бела
Извор на енергија : 1 x AG13 Копчето Батеријата
Температурата Опсег : -50-300 Целзиусови Степени
Сензор Жица Должина : 14cm/5.56"(Прибл.)
Производ Големина : 4.4 cm x 3cm x 3cm/1.73" х 1.18" х 1.18" (Прибл.)
Пакетот Вклучува :
1 x Дигитален Готвење Сонда Термометар(1pc AG13 Батеријата Вклучена)

Други карактеристики

Бренд Име:
HAILANGNIAO
Излез:
Аналогни Сензор
Тип:
Магнетен Сензор
Материјал:
Мешавина
Број На Модел На:
TA288
Употреба:
Сензор На Температура На
Теорија:
ултразвучно сензор
is_customized:
Yes

Најдобри понуди