• Неодамнешно
рк-49s Кристално Осцилатор електронски Комплет resonator керамички кварц resonator hc-49 НАТОПИ 7 видови X 5pcs 32.768 K 4 8 12 16 20 25 MHZ

рк-49s Кристално Осцилатор електронски Комплет resonator керамички кварц resonator hc-49 НАТОПИ 7 видови X 5pcs 32.768

DEN 122.40

Количина на стоки
Тековен


рк-49s Кристално Осцилатор електронски Комплет resonator керамички кварц resonator hc-49 НАТОПИ 7 видови X 5pcs 32.768 K 4 8 12 16 20 25 MHZ
7 Вредности Кристално Осцилатор комплет 32.768 Khz 5pcs 4 Mhz 5pcs 8 Mhz 5pcs 12 Mhz 5pcs 16 Mhz 5pcs 20 Mhz 5pcs 25 Mhz 5pcs

Други карактеристики

Бренд Име:
HUABAN
Број На Модел На:
32.768 К 4MHZ 8MHZ 12MHZ 16MHZ 20MHZ 25MHZ
Број На Модел На:
кристал 49S hc-49s

Најдобри понуди