• Неодамнешно
Бесплатен Превозот 74F00 AM27C256-150DC HN58C1001P-15 M27C2001-12F1 M27C256B-10F1 M27C256B-15F1 SN754410NE TMS27C010A-12JL НАТОПИ

Бесплатен Превозот 74F00 AM27C256-150DC HN58C1001P-15 M27C2001-12F1 M27C256B-10F1 M27C256B-15F1 SN754410NE TMS27C010A-12JL

DEN 372.00

Количина на стоки
Тековен

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Други карактеристики

боја:
74F00 5pcs, AM27C256-150DC 2 парчиња, HN58C1001P-15 2 парчиња, M27C2001-12F1 10pcs, M27C256B-10F1 5pcs, M27C256B-15F1 5pcs, SN754410NE 5pcs, TMS27C010A-12JL 5pcs
Бренд Име:
YUFO-IC
Состојба:
Нови
Напон:
datasheet
Моќ Дисипација:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Број На Модел На:
наслов & datasheet
is_customized:
Yes
Тип:
datasheet
Примена:
datasheet
Пакет:
datasheet
превозот:
слободни

Најдобри понуди