• Неодамнешно
Бесплатен Превозот 50pcs/многу PIC16F630-I/SL PIC16F630 СОП-14 Нови оригинални IC

Бесплатен Превозот 50pcs/многу PIC16F630-I/SL PIC16F630 СОП-14 Нови оригинални IC

DEN 1439.04

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Зошто директно се избере нас : 1. Сите производи за продажба се во парк,ние можеме да брод во рок од 3 работни дена. 2. Имаме многу различни видови на стока (сите во една продавница) И повеќе е важно ,ќе се добие најниска цена со висок qanlity. Превозот И Плаќање 1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму. 1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail . 2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard ) или други Политика на Враќање на Нашите Ви Гарантира Задоволство е нашите #1 Целта! 100% гаранција за квалитет! Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите

Други карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Пакет:
СОП
Бренд Име:
SZHCKJ
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
PIC16F630-I/SL
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови

Најдобри понуди