• Неодамнешно
  • -0 %
Бесплатен Превозот AD162 - 32V -PNP Германиум Транзистори AD161

Бесплатен Превозот AD162 - 32V -PNP Германиум Транзистори AD161

DEN 422.00
DEN 422.40

Количина на стоки
Тековен

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Други карактеристики

боја:
AD162, AD161
Број На Модел На:
s
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
s
is_customized:
Yes
Напон:
a
Бренд Име:
YUFO-IC
Температурата На Работа:
a
Примена:
a
Тип:
s
Состојба:
Нови
превозот:
слободни
LEADTIME:
24hours
ROHS:
Yes

Најдобри понуди