• Неодамнешно
STM32F103RBT7 нови оригинални вистински интегрирано коло STM32F103RB 128KB QFP64

STM32F103RBT7 нови оригинални вистински интегрирано коло STM32F103RB 128KB QFP64

DEN 518.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард
Пакет:
Стандард

Најдобри понуди