• Неодамнешно
30pcs/многу 74LVC161PW,118 74LVC161PW TSSOP16 IC SYNC 4BIT БИН КОНТРА 16TSSOP LVC161

30pcs/многу 74LVC161PW,118 74LVC161PW TSSOP16 IC SYNC 4BIT БИН КОНТРА 16TSSOP LVC161

DEN 650.40

Количина на стоки
Тековен

No. 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга. Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За сите нарачки на клиентите, ние не се наплаќаат никакви доделување на надомест. Кога пратката пристигне во вашата локална царина, Ако пратката ќе бидат на товар царински давачки, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци, треба да помогне во царинење, ако е потребно. Број 3 : Abount Превозот Информации : Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3 дена по плаќање постигне. Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната, Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области. Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот.(Бразил. Аргентина. 5~8 недели) , Ако е итна , ве молиме изберете DHL,Fedex .. No. 4 : во Врска со Повратните информации : Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!! Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете e-mail порака пред негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Други карактеристики

Температурата На Работа:
-40 +85
Тип:
Регулатор На Напон
Примена:
TV
Моќ Дисипација:
V
Број На Модел На:
74LVC161PW,118 74LVC161PW 74LVC161P 74LVC161 161 SN74LVC161PWR SN74LVC
Состојба:
Нови

Најдобри понуди