• Неодамнешно
  • -5 %
W25Q64FWSIG 25Q64FWSIG W25Q64FWSSIG ( 50 парчиња/многу ) Бесплатен превозот СОП-8 bios-от Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

W25Q64FWSIG 25Q64FWSIG W25Q64FWSSIG ( 50 парчиња/многу ) Бесплатен превозот СОП-8 bios-от Нови Оригинални Компјутерски

DEN 1595.00
DEN 1679.04

Количина на стоки
Тековен


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Други карактеристики

Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Бренд Име:
MUERYGAR
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
W25Q64FWSIG
Напон:
Меѓународниот стандард
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови

Најдобри понуди