• Неодамнешно
  • -7 %
Fasr Слободни Брод Втора Генерација на ласерски Дистанца за Мерење на Сензор 50M +-1mm Max фреквенција 20HZ Ласерски кои се Движат Сензор Модул

Fasr Слободни Брод Втора Генерација на ласерски Дистанца за Мерење на Сензор 50M +-1mm Max фреквенција 20HZ Ласерски

DEN 4955.00
DEN 5328.00

Количина на стоки
Тековен

А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја на Увоз Политика. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V.
Обичај
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Резолуција : 1mm и 0.
Превозот
1.

Други карактеристики

Број На Модел На:
50M +-1mm Max фреквенција 20HZ Ласерски кои се движат Сензор Модул
Материјал:
Мешавина
is_customized:
Yes
Излез:
Аналогни Сензор
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Тип:
Biosensor
Теорија:
50M +-1mm Max фреквенција 20HZ Ласерски кои се движат Сензор Модул
Употреба:
50M +-1mm Max фреквенција 20HZ Ласерски кои се движат Сензор Модул

Најдобри понуди