• Неодамнешно
10pcs/многу ISL98602IRAAZ ISL98602 ISL9860 2IRAAZ QFN-40 нови

10pcs/многу ISL98602IRAAZ ISL98602 ISL9860 2IRAAZ QFN-40 нови

DEN 225.60

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време. Како резултат на нашите производи премногу. Не сите објавени. Ако не можете да најдете производи што ви треба, можете да контактирате со нас.///// Најдобрите производи, најдобар квалитет за вас. Ако имате било какви прашања. Можете да контактирате со нас. Ние ќе ви даде задоволителен одговор.//// Купувачи Забелешка : 1)Предмети се испраќаат од кина. Ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail, повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена. Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал. 2 Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани. 3). Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод 4) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. ///////// Превозот И Плаќање 1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу. земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму. 1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail . 2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard)и др ./// Ние ќе ви даде најдобар од најдобрите. Имате било какви прашања контактирајте со нас. Вашето задоволство е нашата мотивација. Ви благодариме !

Други карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
XOYUN
Температурата На Работа:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Стандард
Број На Модел На:
ISL98602
Примена:
Стандард
Пакет:
QFN

Најдобри понуди