• Неодамнешно
  • -18 %
Бесплатен превозот 20PCS/многу LNK304 LNK304PN IC НАТОПИ-7 IC Најдобар квалитет

Бесплатен превозот 20PCS/многу LNK304 LNK304PN IC НАТОПИ-7 IC Најдобар квалитет

DEN 453.00
DEN 552.00

Количина на стоки
Тековен

- Еден ние се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад колку што е можно поскоро.
Испорака
1.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.- Ве молиме проверете со што земјата е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови
Плаќање
1.- DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни.Добредојдовте на YT Електроника компоненти co. Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот.- 90days' гаранција.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Благодарам многу за вашето време.

Други карактеристики

Температурата На Работа:
LNK304
Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
YOINNOVATI
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
LNK304
Примена:
компјутер
Напон:
LNK304
Број На Модел На:
LNK304
Состојба:
Нови
Пакет:
НАТОПИ-7

Најдобри понуди