• Неодамнешно
  • -18 %
Бесплатен превозот 10pcs/многу AS15-HF AS15HF AS15 HF QFP-48 Логика на чип Најдобар квалитет

Бесплатен превозот 10pcs/многу AS15-HF AS15HF AS15 HF QFP-48 Логика на чип Најдобар квалитет

DEN 362.00
DEN 441.60

Количина на стоки
Тековен

Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот. Благодарам многу за вашето време.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!
.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта.Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.- Ве молиме потврди детални информации за достава на фактурата.- 90days' гаранција. На пример, колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект, итн.,ltd
Гаранција
1.
Испорака
1.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
Увозните Даноци или Давачки
1.- Нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови
Плаќање
1. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.- Еден ние се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад колку што е можно поскоро.

Други карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
YOINNOVATI
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
AS15-HF
Температурата На Работа:
AS15-HF
Напон:
AS15-HF
Моќ Дисипација:
AS15-HF
Состојба:
Нови
Пакет:
QFP-48

Најдобри понуди