• Неодамнешно
1set алуминиумски легури на метал случај со вентилатор за Малина Пи 3 Моделот Б Одбор

1set алуминиумски легури на метал случај со вентилатор за Малина Пи 3 Моделот Б Одбор

DEN 588.00

Количина на стоки
Тековен


Оваа школка е специјално дизајниран for Raspberry генерација 3 генерации и малина пита 2 генерација / Б +Наменета за надградена верзија на алуминиумски легури на метал појас монтирани со вентилатор домување(црна боја),да го Задржи фан дупка може да биде инсталиран фан, од страна на слот може да биде инсталиран GPIO кабел, се издвои на ТФ-картичка да се земе картичка позиција, user-friendly работа,моден стил,Едноставен и дарежлива, прекрасна атмосфера,површината на употреба на елоксирани, не грижете се изгребани, добри топлина дисипација, трајни, лесна инсталација, сите круг заштита на вашиот малина пита. 【Материјал】Алуминиум легура 【големина】101mm * 61mm * 36mm 【Тежина】 : 80 G 【Превозот листа】 Алуминиум alloy Shell * 1 Молчи вентилатор*1 Силикони нога подлога*1

Други карактеристики

Бренд Име:
SZFYDOSH
Состојба:
Нови
Тип:
Малина генерација 3 генерации на школка
Примена:
малина пита

Најдобри понуди